fbpx

Apie VšĮ Myliu mišką

VšĮ Myliu mišką​​

VšĮ Myliu mišką - ne pelno siekianti organizacija, kurios pagrindinis tikslas yra Lietuvos miškingo ploto didinimas mažinant CO₂ atmosferoje. Mes siekiame padėti įmonėms ir privatiems asmenims neutralizuoti sukuriamą CO₂ kiekį sodinant medžius.  Myliu mišką steigėjai turi sukaupę patirties ir žinių miškininkystės srityje, CO₂ skaičiavimams pasitelkiame skaičiuokles, audituojamas tarptautinių kompanijų, nuolat bendradarbiaujame su srities mokslininkais ir ekspertais. Metodiškai pagrįsti skaičiavimai ir patirtis sodinant miškus padeda siekti tikslo skaidriai ir užtikrintai.

Kokia VšĮ Myliu mišką vizija?

Iki 2030 metų pasodinti 30 milijonų medžių Lietuvoje.
• Tapti patikima platforma ir partneriu pavieniams asmenims ir įmonėms, kurie nori savanoriškai papildomai prisidėti prie CO₂ neutralizavimo sodinant medžius ir naujus miškus.

Jau pasodinome

Kokios yra mūsų veiklos kryptys?​

• Įveisiant naujus miškus, padėti Lietuvai įgyvendinti Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus, ES Žaliojo kurso bei Miškų strategijos tikslus ir ypač 2030 metų ES Biologinės įvairovės strategijos siekiamybę - pasodinti bent 3 mlrd. papildomų medžių.
• Prisidėti prie klimato kaitos mažinimo, didinant CO₂ absorbavimo potencialą, ekonominių, ekologinių ir socialinių aspektų, susijusių su miškų įveisimu, plėtojimo.
• Suteikti galimybę įmonėms, organizacijoms, pavieniams asmenims, valstybės ir savivaldos institucijoms prisidėti prie miškingo ploto įveisimo.
• Skatinti mokslinių tyrimų vykdymą, teikti metodinius patarimus miškų įveisimo ir priežiūros srityse.

Siekiame

sukurti mechanizmą, kuris

1.

Įmonėms, šeimoms, pavieniams asmenims, valstybės ir savivaldos institucijoms leistų gauti patikimą ir skaidriai apskaičiuotą patvirtinimą apie jų savanorišką indėlį į miškingo ploto didinimą ir CO₂ absorbavimą.

2.

Suteiktų daugiau galimybių valstybinės ir privačios žemės savininkams įveisti naujus miškus, kad būtų didinamas Lietuvos miškingas plotas.

Vertybės​

Neužsodinti mišku derlingų ir žemės ūkiui tinkamų žemės plotų.

Prisidėti prie kraštovaizdžio „žaliosios infrastruktūros“ gerinimo ir biologinės įvairovės išsaugojimo bei gausinimo.

Siekti, kad ateities kartos gyventų švaresnėje aplinkoje, kurioje CO₂ kiekis yra mažėjantis.

Prisidėti prie ekonominės veiklos ir darbo vietų kūrimo.

Suteikti galimybę įmonėms, šeimoms ar pavieniams asmenims prisidėti prie miško sodinimo, net ir neturint savo žemės, taip stiprinant savo socialinę atsakomybę.

Skatinti įmones, organizacijas savanoriškai prisidėti prie šalies miškingumo didinimo, iš dalies švelninant veiklos procesų metu atsiradusį neigiamą poveikį aplinkai ir visuomenei.

Į viršų

Pasodink savo medį ir tu!

Jūsų skirta parama bus panaudota įgyvendinant VšĮ Myliu mišką tikslus, siekiant prisidėti prie miškingo ploto Lietuvoje didinimo. Skaičiuoklėje pateikiama orientacinė informacija apie skirtos paramos panaudojimo galimybes. Medelio kaina 3 EUR.

Neutralizuotų 0.2 t CO₂

tree icon

66102

Tiek medelių įveisime už Jūsų skirtą paramą

weight icon

12401

Bus neutralizuota tonų CO₂

lt_LTLithuanian