fbpx

VENIPAK

Esame verslas, kuriam rūpi!

„Venipak“ 20-mečio miškas

Hektaras miško Ignalinos rajone, kuris ateityje absorbuos 605 tonas CO2. Šitaip įprasminome savo dvidešimtąjį jubiliejų, kartu su darbuotojais ir jų šeimomis – pasodinome net 3000 medelių. Labai džiugu, kad „Venipak“ komanda mišką sodino jau ne pirmą kartą.

Esame tvirtai įsitikinę, kad mūsų įmonės sėkmė tai laimingi mūsų darbuotojai, partneriai ir visa bendruomenė. Investuojame į savo darbuotojų gerovę, tvirtą ir pasitikėjimu grįstą partnerystę bei tvarią aplinką.

Bendruomeniškumas

Socialinėse iniciatyvose matome prasmę ir noriai jas palaikome. Nuolat remiame ir bendradarbiaujame su įvairiomis ne pelno siekiančiomis organizacijomis iš verslo pusės, o mūsų darbuotojai noriai savanoriauja beglobių gyvūnų prieglaudose, Lietuvos Raudonajame Kryžiuje, skirtingose iniciatyvose su organizacija Gelbėkit vaikus. 

Daugiau: Verslas, kuriam rūpi: socialinės iniciatyvos ir savanorystė ne tik kuria geresnį rytojų, bet ir didina darbuotojų įsitraukimą – Venipak

Sveikata

Skatiname darbuotojus rūpintis savo sveikata bei nepamiršti judėti. Ėjimas, vienas populiariausių ir labai naudingas judėjimo būdas, todėl eiti kasdien ir rinkti žingsnius skatiname ne tik savo darbuotojus, bet ir klientus bei visą bendruomenę. Su darbuotojais dalyvaujame įvairiuose žingsnių iššūkiuose bei ėjimo varžybose. Na, o žmonėms, kurie naudojasi „Venipak“ paslaugomis – siuntas siūlome atsiimti mūsų paštomatuose iki jų einant pėsčiomis. Norintiems daugiau pasivaikščioti, siūlome eiti mūsų paštomatų maršrutu, kuri rasite WALK15 programėlėje.

Tarptautinė siuntų bendrovė „Venipak“ per 20 veiklos metų užaugo nuo vieno krovininio autobusiuko iki įmonės teikiančios siuntų gabenimo paslaugas ir el. komercijos sprendimus globaliu mastu. 

Daugiau apie mus skaitykite: https://venipak.com/lt/naujienos/
Naujienas taip pat galite sekti mūsų socialiniuose tinkluose:

Į viršų

Pasodink savo medį ir tu!

Jūsų skirta parama bus panaudota įgyvendinant VšĮ Myliu mišką tikslus, siekiant prisidėti prie miškingo ploto Lietuvoje didinimo. Skaičiuoklėje pateikiama orientacinė informacija apie skirtos paramos panaudojimo galimybes. Medelio kaina 3 EUR.

Neutralizuotų 0.2 t CO₂

tree icon

65914

Tiek medelių įveisime už Jūsų skirtą paramą

weight icon

12365

Bus neutralizuota tonų CO₂

lt_LTLithuanian