fbpx

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra VšĮ Myliu mišką?

VšĮ Myliu mišką - ne pelno siekianti organizacija, kurios pagrindinis tikslas yra Lietuvos miškingo ploto didinimas mažinant CO2 atmosferoje. Mes siekiame padėti įmonėms, organizacijoms ir privatiems asmenims neutralizuoti  sukuriamą CO2 kiekį sodinant medžius, įveisiant ir prižiūrint naujus miškus.

Kodėl galima pasitikėti VšĮ Myliu mišką?

Myliu Mišką steigėjai turi sukaupę patirties ir žinių miškininkystės srityje, CO2 skaičiavimams pasitelkiame skaičiuokles, audituojamas tarptautinių kompanijų, nuolat bendradarbiaujame su mokslininkais ir srities ekspertais. Metodiškai pagrįsti skaičiavimai, patirtis sodinant miškus padeda siekti tikslo skaidriai ir užtikrintai.

Kas gali prisijungti prie VšĮ Myliu miško?
  • Individualūs asmenys ir namų ūkiai
  • Įmonės, organizacijos
  • Valstybinės ir privačios žemės savininkai
  • Visi, kuriems rūpi tvarumas ir žalesnė ateitis
Kur bus sodinami medžiai?

Medžiai bus sodinami nenaudojamuose, apleistuose žemės plotuose, kur miško dar nėra buvę, ir kurių savininkai sutinka dėl naujo miško įveisimo, taip pat bus įveisiami miškingi plotai viešose erdvėse ir valstybinėje žemėje.

Kas sodins medžius?

VšĮ Myliu mišką pasitelkia patikimus partnerius ir rangovus, turinčius ilgametę patirtį įveisiant miškus ir užtikrinant jų ilgalaikę priežiūrą. Šiuo metu mūsų rangovas yra UAB SKOGRAN. Jei norite tapti mūsų rangovu, susisiekite el.paštu info @ myliumiska.lt

Kokie medžiai bus sodinami?

Lietuvai būdingos medžių rūšys parenkamos atsižvelgiant į teisės aktų reikalavimus, projektinius sprendinius, vietą, dirvožemį, biologinės įvairovės užtikrinimo ir kt. sąlygas. Siekiant kuo didesnės CO₂ absorbcijos ateityje, planuojama sodinti kuo daugiau spygliuočių: eglių ir pušų.

Kas prižiūrės medžius?

VšĮ Myliu mišką pasirinkti partneriai ir rangovai įsipareigoja ne tik pasodinti, bet ir atlikti reikalingus ilgalaikės įveisto naujo miško priežiūros darbus 8 metus. Šiuo metu mūsų rangovas yra UAB SKOGRAN. Jei norite tapti mūsų rangovu, susisiekite el.paštu info @ myliumiska.lt

Kam priklausys naujas miškas?

Žemės, ant kurios įveisiamas naujas miškas, savininkas nesikeičia. Kai užsodintas plotas tampa mišku, jo apsauga  užtikrinama Lietuvos teisės aktų nustatyta tvarka.

Kodėl orientacinė medžio vertė 3 Eur?

Orientacinė medžio vertė apima sodinuko, jo sodinimo, ilgalaikės priežiūros darbų kainą, administracinius kaštus.

Kada bus pasodinti mano medžiai?

Per ateinančius 12 mėnesių nuo paramos suteikimo priklausomai nuo sezono.

Ar galima prisijungti prie sodinimo darbų?

Žinoma. Prisijungimo galimybės ir sąlygos derinamos individualiai.

Ar galiu dovanoti medžius?

Jūsų ar kito asmens vardu skirta parama taps vieša dovana Lietuvai ir ateities kartoms!

Ar mano parama gali būti pasikartojanti?

Taip. Mus galite remti Contribee platformoje https://contribee.com/vsi-myliu-miska

Pasodink

(arba dovanok) medį

Neutralizuok CO2

sodindamas miškus

Turi žemės sklypą?

Užsodink jame mišką

Į viršų

Pasodink savo medį ir tu!

Jūsų skirta parama bus panaudota įgyvendinant VšĮ Myliu mišką tikslus, siekiant prisidėti prie miškingo ploto Lietuvoje didinimo. Skaičiuoklėje pateikiama orientacinė informacija apie skirtos paramos panaudojimo galimybes. Medelio kaina 3 EUR.

Neutralizuotų 0.2 t CO₂

tree icon

66102

Tiek medelių įveisime už Jūsų skirtą paramą

weight icon

12401

Bus neutralizuota tonų CO₂

lt_LTLithuanian