fbpx

SHIFT4

Mūsų miškai – tai ne tik gamtos grožio šaltinis, bet ir svarbus mūsų visų planetos sveikatos bei gerovės komponentas, nepakeičiamas kovojant su klimato kaita.

“Shift4″ komandos įsipareigojimas tvarumui mus skatina aktyviai dalyvauti miško išsaugojime ir atkūrime. Kartu suprantame, kad miškai yra daugiau nei tik medžių grupės; tai ekosistemų įvairovė, kuriose gyvena neįtikėtinai daug gyvūnų ir augalų.

Todėl bendradarbiaudami su Myliu mišką iniciatyva, siekiame mobilizuoti išteklius ir skatinti sąmoningumą apie miškų apsaugos ir plėtros svarbą. Iki pavasario su “Shift4” ir mus palaikančiųjų komanda siekiame pasodinti bent 500 medžių ir kartu dalyvauti jų sodinimo drabuose. Kiekvienas iš mūsų galime prisidėti. Nesvarbu, mažos ar didelės, mūsų aukos padės sodinti naujus medžius, palaikyti ir apsaugoti esamus miškus.
Aukokime šiandien ir būkime šios svarbaus judėjimo dalis.

SHIFT4 komanda kartu jau sodins

0
medelius

Kaip prisidėti prie naujo miško įveisimo?

1.
Skirti paramą mūsų svetainėje

Skirdami paramą būtinai pažymėkite, kad medelis skiriamas SHIFT4 miškui

2.
Atvykti į miškasodį

Paskelbus miškasodžio datą kviesime Jus visus kartu pasodinti SHIFT4 mišką!

Prisidėk prie SHIFT4 miško ir Tu!

Į viršų

Pasodink savo medį ir tu!

Jūsų skirta parama bus panaudota įgyvendinant VšĮ Myliu mišką tikslus, siekiant prisidėti prie miškingo ploto Lietuvoje didinimo. Skaičiuoklėje pateikiama orientacinė informacija apie skirtos paramos panaudojimo galimybes. Medelio kaina 3 EUR.

Neutralizuotų 0.2 t CO₂

tree icon

66102

Tiek medelių įveisime už Jūsų skirtą paramą

weight icon

12401

Bus neutralizuota tonų CO₂

lt_LTLithuanian