fbpx

SHIFT4

Mūsų miškai – tai ne tik gamtos grožio šaltinis, bet ir svarbus mūsų visų planetos sveikatos bei gerovės komponentas, nepakeičiamas kovojant su klimato kaita.

“Shift4″ komandos įsipareigojimas tvarumui mus skatina aktyviai dalyvauti miško išsaugojime ir atkūrime. Kartu suprantame, kad miškai yra daugiau nei tik medžių grupės; tai ekosistemų įvairovė, kuriose gyvena neįtikėtinai daug gyvūnų ir augalų.

Todėl bendradarbiaudami su Myliu mišką iniciatyva, siekiame mobilizuoti išteklius ir skatinti sąmoningumą apie miškų apsaugos ir plėtros svarbą. Iki pavasario su “Shift4” ir mus palaikančiųjų komanda siekiame pasodinti bent 500 medžių ir kartu dalyvauti jų sodinimo drabuose. Kiekvienas iš mūsų galime prisidėti. Nesvarbu, mažos ar didelės, mūsų aukos padės sodinti naujus medžius, palaikyti ir apsaugoti esamus miškus.
Aukokime šiandien ir būkime šios svarbaus judėjimo dalis.

SHIFT4 komanda kartu jau sodins

0
medelius

Kaip prisidėti prie naujo miško įveisimo?

1.
Skirti paramą mūsų svetainėje

Skirdami paramą būtinai pažymėkite, kad medelis skiriamas SHIFT4 miškui

2.
Atvykti į miškasodį

Paskelbus miškasodžio datą kviesime Jus visus kartu pasodinti SHIFT4 mišką!

Prisidėk prie SHIFT4 miško ir Tu!

To the top

You can also plant Your tree!

Your support will be used to implement the objectives of Public Enterprise Myliu mišką - to increase the forest area in Lithuania. The calculator provides indicative information about the possibilities of using your support. The price of one tree is 3 EUR.

Would neutralize 0.2 t CO₂

tree icon

65700

That's how many trees we will plant with your support

weight icon

12325

Tons of CO₂ will be neutralized

en_USEnglish