fbpx

KEMITEK

Nuo 2005 metų kompanija KEMITEK diegia švaros bei higienos sistemas verslui ir aprūpina jas profesionaliomis eksploatacinėmis medžiagomis.

Šiandien klimato neutralumas, kaip visos žmonijos tikslas  – betarpiškai rūpi ir įmonei UAB KEMITEK.
Džiaugiamės, kad Lietuvoje  turime sprendimų, tokie kaip „Myliu mišką“, kurie yra prieinami kiekvienam žmogui ir verslui, siekiant tvaraus rytojaus. Tai gamtos sukurtas sprendimas, kuriam tereikia visų mūsų geros valios!
Kaip UAB KEMITEK, turime išsikėlę uždavinius, kad savo klientams siūlyti ir edukuoti juos  tik apie tvarius chemijos produktus valymui, plovimui, tiekti valymo inventorių iš perdirbto plastiko, jo gamybai panaudojant elektrą iš saulės energijos ir kitus su tvarumu susijusius sprendimus.
Nuo 2020 metų KEMITEK kelias į tvarumą turi naują tikslą – padėti sušvelninti klimato kaitą ir daryti teigiamą poveikį aplinkai visų įmonės esamų ir būsimų klientų pozityvių sprendimų pagalba.
“EcoNatural“ tai leidžia realiai įgyvendinti!
Pristatome rinkoje minkštosios celiuliozės sprendimą –  “EcoNatural”! Tai yra naujoviška POPIERIUS + DALYTUVAS sistema, kuri kompozitinei  gėrimų pakuotei suteikia naujos gyvybės. Novatoriškos technologijos dėka, musų partneris ir gamintojas “Lucart” atskiria gėrimų dėžučių komponentus: iš celiuliozės pluošto sukuria Fiberpack® žaliavą  – iš jos gamina popierių, o iš aliuminio ir polietileno – Al.Pe.® žaliavą – naują struktūrą, naudojamą popieriaus ir muilo dalytuvams, šiukšlinėms gaminti. Ūkio subjektai, pradėję naudoti “EcoNatural”  –  padeda išimti iš aplinkos sunkiai perdirbamas kompozitines gerimų pakuotes,  leidžia išvengti medžių kirtimo ir sutaupo CO2 emisijas. Visus šiuos  rodmenis askaičiuojame aprobuota skaičiuokle ir patvirtiname sertifikatu.

Kemitek naujienas sekite Facebook paskyroje

KEMITEK kartu su mumis sodins

0
trees
To the top

You can also plant Your tree!

Your support will be used to implement the objectives of Public Enterprise Myliu mišką - to increase the forest area in Lithuania. The calculator provides indicative information about the possibilities of using your support. The price of one tree is 3 EUR.

Would neutralize 0.2 t CO₂

tree icon

65700

That's how many trees we will plant with your support

weight icon

12325

Tons of CO₂ will be neutralized

en_USEnglish