fbpx

TrenkTuras

Kiekvienas turi priežastį žygiuoti. Nesvarbu, kokia tavo – prisijunk!

O gal tavo vardas Ąžuolas, ar Ieva?

Gal nuo gimimo augai kartu su tavo garbei pasodintu medžiu? Tikriausiai nesutiksime lietuvio, kuris nėra buvęs miške. Gali būti, jog tiek kiek mūsų kūnuose vandens, tiek Lietuvio sąmonėje miško. 

Nuo 2015 metų pėsčiųjų žygių organizatorius TrenkTuras siekia, kad kiekvienas lietuvis savo kojomis apeitų Lietuvą per nuostabius, skirtingus miškus ir girias. Vieno žygio metu susirenka vidutiniškai 4000 žygeivių ir kiekvienas jų miške praleidžia mažiausiai 6-8 valandas, per kurias nueina ne vieną dešimtį kilometrų, todėl organizacija kaskart kelia sau itin aukštus gamtos saugojimo standartus.

TrenkTuro pagrindinė užduotis – užtikrinti, kad žygių metu būtų kuo mažiau paveikta natūrali gamta, nebūtų paliktų šiukšlių. Kiekvieno renginio metu yra naudojami daugkartiniai indai ir iki minimalios reikšmės sumažintas plastiko, popieriaus naudojimas, tad skrajučių ir plastikinių puodelių, buteliukų čia nepamatysi.  O nuo 2023 m. TrenkTuras kviečia savo žygių dalyvius prisidėti prie naujų miškų įveisimo Lietuvoje ir ne tik pasodinti savo medį, bet ir mažinti CO2 pėdsaką žemėje kartu! 

TrenkTuro žygeiviai kartu jau sodins

0
medelius

*medelių skaičius atsinaujina vieną kartą per mėnesį.

Jei ir tavyje užgimsta Ąžuolas tik pagalvojus apie miško naudą, o Drebulė suima, kai pagalvoji, kad nyksta miškai, prisidėk prie miškų plėtros ir kartu pasodinkime ne tik TrenkTuro, bet dar vieną mišką Lietuvai. Tai gali padaryti perkant bilietą į žygį arba remdamas VšĮ Myliu miškas organizaciją čia

Kaip prisidėti prie naujo miško įveisimo?

1.
Dalyvaujate žygyje

Įsigykite bilietą TrenkTuro žygiui

2.
Skiriate paramą

Skirkite paramą VšĮ Myliu mišką

3.
Sodiname mišką!

Kartu su TrenkTuro komanda sodinsime JŪSŲ mišką!

Prisidėk prie TrenkTuro miško ir Tu!

To the top

You can also plant Your tree!

Your support will be used to implement the objectives of Public Enterprise Myliu mišką - to increase the forest area in Lithuania. The calculator provides indicative information about the possibilities of using your support. The price of one tree is 3 EUR.

Would neutralize 0.2 t CO₂

tree icon

65700

That's how many trees we will plant with your support

weight icon

12325

Tons of CO₂ will be neutralized

en_USEnglish